دسته‌ها
جالب

مسافر عجیبی که با راننده در خیابان همسفر بود!

به تازگی پلیس منطقه‌ای در ایالت آریزونای آمریکا حین گشت زنی در  خیابان با موردی عجیب روبرو شد. پلیس با دیدن شیئی عجیب روی صندلی سرنشین خودرو بلافاصله راننده را متوقف کرد.

پلیس پس از بررسی خودرو با صحنه‌ای باورنکردنی روبرو شد. پلیس روی صندلی سرنشین خودرو با اسکلتی مواجه شد که راننده ۶۲ ساله با شگردی خاص قصد داشت با فریب پلیس آن را مسافر جلوه دهد. این راننده بر تن این اسکلت لباس پوشانده و روی سر آن کلاه گذاشته بود.

مسافر عجیبی که راننده در خیابان حمل می کرد!///

این راننده برای آنکه بتواند از لاین HOV (لاین ویژه رانندگان با یک مسافر بیشتر) استفاده کند دست به این اقدام زد. دپارتمان پلیس آریزونا با اشاره به این اتفاق تصویری از این اسکلت را که روی صندلی جلوی خودرو قرار داده شده بود در تاریخ ۲۷ ژانویه در توئیتر منتشر کرد. در تصویر منتشر شده در حالی که این اسکلت با طناب به صندلی بسته شده و کلاهی روی سر آن قرار دارد دیده می‌شود. پلیس آریزونا در کپشن تصویر منتشر شده نوشت: «تصور کنید برای استفاده از لاین HOV با یک اسکلت رانندگی کنید. اشتباهی بسیار بزرگ است. یک مرد ۶۲ ساله آریزونایی به تازگی برای استفاده از لاین ویژه دست به این اقدام زد.»

انتشار این تصویر با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چرا برخی فکر می‌کنند چنین چیزی جواب می‌دهد (می‌تواند پلیس را فریب دهد). من که با دیدن این عکس فقط خندیدم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *